Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz bilgi@cerantarim.com

Telefon Numaramız 0532 468 8439

Online Fidan Satışı

Ana Sayfa » Online Fidan Satışı

Firmamız müşterilerimizden gelen perakende meyve fidanı ve süs bitkileri taleplerini karşılamak için www.evimdekibahcem.com isimli e ticaret sitesini kurmuştur.

www.evimdekibahcem.com meyve fidanı ve süs bitkisi dışında sebze fideleri, çiçek fideleri, çiçek tohumları, sebze tohumları, tarımsal kitap ve dergileri, bahçe ekipmanları ve toprak harcı vb. malzemelerinde online satışını yapmaktadır.

Fidan gönderimleri ve diğer malzeme gönderimleri özel tasarım ambalajlarla kargoda zarar görmeyecek şekilde yapılmaktadır.

 


Warning: include(/home/cerantar/domains/cerantarim.com/public_html/wp-content/themes/ktemav2/inc/sosyal.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/cerantar/domains/cerantarim.com/public_html/wp-content/themes/ktemav2/tam-sayfa.php on line 29

Warning: include(): Failed opening '/home/cerantar/domains/cerantarim.com/public_html/wp-content/themes/ktemav2/inc/sosyal.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in /home/cerantar/domains/cerantarim.com/public_html/wp-content/themes/ktemav2/tam-sayfa.php on line 29